קוראים לי איסמעיל, ואני בת עשרים ושבע. בעבר הייתי דוגמנית, עד שכבר מאסתי בלרצות את כולם אחרי שנת עבודה בלבד. בוודאי הבנתם כבר לפי השם שלי שאני ערבייה, ערבייה גאה. מכיוון שחיפשתי את עצמי ועברתי כל הזמן בין עבודות, שמחתי שלפתע פתאום נפגשתי עם נור, חברתי משכבר הימים. נדהמתי לראות את הרכב היקר שממנו היא יצאה, מן הבגדים המאוד אופנתיים שהיא לבשה, מן היהלומים שהיא ענדה. ככלות הכול, שתינו גדלנו באותו כפר בדרום שהיה מאוד עני, וחיינו מהיד אל הפה, אז מאיפה הגיע כל העושר הזה? הייתי ממש סקרנית וחיכיתי בקוצר רוח להסבר שלה. נור ישר הבינה, והתחילה לשפוך מידע.

"ובכן, איסמעיל יקירתי, בעוד את נשארת באותו כפר נידח, במקום כל כך חשוך ודל אמצעים, אני התקדמתי בחיים. עברתי לעיר הגדולה, וכיום אני עובדת בתור נערות ליווי בתל אביב. אני יודעת שהיה לך שנה מרגשת בתור דוגמנית, אבל מה שהרווחת במשך חודש או חודשיים אני הרווחתי בתוך כמה ימים מרגע שהשתייכתי אל הקהילה של נערות ליווי . אותן נערות ליווי בתל אביב האירו את עיניי, הכירו לי את המקומות הכי שווים בעיר ללא הפסקה. הכירו לי את הסוכנות של נערות ליווי הכי מתקדמת, ואני רואה פירות בעבודה שלי. אני עושה את זה כבר כמה שנים, ונהנית מכל רגע. מה דעתך להצטרף אלינו?"

הייתי בהלם מוחלט, וישר פלטתי, מבלי לחשוב יותר מדי – "השתגעת נור? שאני אמכור את הגוף שלי בשביל כסף? עדיף שכבר הייתי תורמת את הגוף שלי למדע. אין לך בכלל גבולות?"

נור ממש לא נפגעה מדבריי, והמשיכה – "קודם כל, NEVER SAY NEVER, בסך הכול גם את תיהני. להיות אחת מן נערות ליווי בתל אביב זה לאו דווקא לעשות סקס. יש לי המון מפגשים עם גברים שבהם אני רק מלווה אותם לאירועים. אני משמשת בתור בת לוויה, מפתחת שיחות עם הקהל הרחב, מתלבשת יפה, וצוחקת כל הדרך אל הבנק. מה ההבדל בין נערת ליווי לבין דוגמנית? כך או כך את עושה מה שאומרים לך לעשות. גם בדוגמנות את מוכרת את הגוף שלך ומייחצנת אותו, אז מה כבר ההבדל? רק שבתור נערות ליווי בתל אביב עושים הרבה יותר כסף".

מאמרים מומלצים