פיס אנד לאו,

מה שלומכם? בואו ונכיר – קוראים לי אחווה, ואני גאה לבשר לכם שאני חלק מהקהילה הגאה של נערות ליווי. בורכתי בנתונים מרשימים, לפחות זה, כי חוץ מזה לא היה לי מזל בחיים, ותיכף אפרט יותר לעומק, כשהקרח יפשיר. אני מתנשאת לגובה של מטר שבעים ושלוש, ושוקלת שישים קילוגרם, פחות או יותר, ובגלל שאני גבוהה החלוקה בגוף שלי ממש פרופורציונלית ומחמיאה. יש לי עיניים ירוקות חתוליות, חיוך ממזרי ושובה, ויש לי בעיקר סקס אפיל.

באתי מבית עני ומרוד. אבא שלי היה כל חייו מאבטח, שהרוויח שכר מינימום, ואמי הייתה עוזרת בית, והיא ממש עבדה מסביב לשעון, לנסות לחפות על השכר העלוב של אבא שלי. כפועל יוצא, היו ימים שהלכנו לישון, אני ואחיי, רעבים בלילה, בלי ארוחת ערב, ומלא ימים שבארוחת הצהריים בכלל לא היה בשר. אבל אהבה הייתה בשפע, וזה ייאמר לזכותם של הוריי שהעניקו לנו המון חום ואהבה, אבל עם זה לא הולכים למכולת. כבר מגיל צעיר החלטתי שאני בהחלט לא רוצה לחיות כמו ההורים שלי, ואני יעשה הכול כדי לחסוך הרבה כסף, כדי שלילדים שלי לעולם לא יחסר כלום.

נכון, יכולתי ללכת לאוניברסיטה וללמוד מקצוע הגון, אבל איך בדיוק הייתי מממנת את הלימודים הללו? השד יודע. מאז שהשתחררתי מהצבא ניסיתי כל מיני עבודות זמניות, אבל שכר המינימום הרחיק אותי מהמטרה שלי. נקלעתי לייאוש מוחלט, עד שיום אחד פגשתי בחור צעיר, קראו לו אחינועם. ישבתי במסעדה המקומית, בעודי מחשבת את ההוצאות שלי, והוא ניגש אליי ושאל אם הוא יכול להפריע לי לכמה דקות. בהתחלה זה הרגיז אותי, אומנם הוא נראה טוב, ובהחלט אמיד, אבל מה זאת החוצפה הזאת. אמרתי לו שאני ממש עסוקה כרגע, והוא אמר לי – "כדאי לך לשמוע את דבריי, ותוכלי בקלות לשלם את החשבונות שלך".

הסמקתי קלות. נחשפה נקודות התורפה שלי. הדבר האחרון שהיה בא לי זה שמישהו ירחם עליי, ועוד רק בגלל שיש לו כסף ולי אין. אבל אמרתי לעצמי, ניחא, תשמעי מה שיש לו להגיד, מה זה כבר יכול להזיק?

סימנתי לו להתיישב לידי, והוא שאל – "על נערות ליווי  כבר יצא לך לשמוע?".

" נערות ליווי?" – השתוממתי, "מה אני נראית לך זונה? מה הסגיר אותי?"

אחינועם התנצל מיד ואמר – "זה מה שכל כך מושך אצלך, שאת נראית הילדה הטובה של השכן, זה בדיוק מה שהלקוחות שלי מחפשים. פלוס המראה הפנומנלי שלך".

לאחר ששמעתי על כמה כסף מדובר, לחצנו ידיים.  והיום אני אימא לשני ילדים, ותאמינו לי, יש להם הכול, אין שום דבר שחסר להם…

מאמרים מומלצים