קוראים לי אופק. אני ילידת חיפה, בת עשרים ושבע, ומכיוון שלא שירתתי בצבא, אני חלק מן נערות ליווי בחיפה מזה תשע שנים, ובחישוב מהיר זה כבר מגיל שמונה עשרה, מרגע שסיימתי ללמוד בתיכון. אני מודה לאלוהים בכל יום שעובר, ישתבח שמו, על הנתונים הטבעיים הכה מדהימים שהוא נתן לי. אני לא נמוכה ולא גבוהה, ממוצעת לבנות. שוקלת מאוד מעט, אבל לא נראית רזה מדי, נראית מעולה, יש שיאמרו. יש לי תלתלים זהובים עד כמעט הישבן שלי, ואני תמיד לבושה לפי צו האופנה.

אני יותר מגאה להשתייך לקהילה של נערות ליווי בחיפה. בניגוד למה שחושבים, לא גדלתי בעוני, מעולם לא היה חסר לי כלום. הבית שלי היה די אמיד, ותמיד קיבלתי את כל מה שרציתי. אולי הסיבה העיקרית שאני משתייכת אל נערות ליווי בחיפה, נובעת מכך שאחרי התיכון לא בדיוק הצלחתי למצוא את עצמי, ובמקרה נתקלתי במודעה באינטרנט שדרושות נערות ליווי בחיפה, ומכורח היותי מכורה לסקס, זה נראה לי הדבר הכי נכון לעשות באותו זמן נתון.

אז, שניגש לעניינים? ובכן, התכנסנו כאן היום כדי שאחלוק אתכם את הסיפור שלי, או יותר נכון את החוויה הכי ייחודית ברזומה האדיר שלי. אז יום אחד זימנו אותי מהסוכנות לפגישה עם גבר שקראו לו אופרי, ברור שזה שם בדוי, גם אני ישר הבנתי את זה. מיד הסכמתי. ואחרי שעה הגיע מישהו ודפק על הדלת של הדירה הדיסקרטית שלי בחיפה, ממש בלב העיר. פתחתי אותה בשיא ההתלהבות, ולבי נפל כשראיתי מי היה בפתח הדלת. היה זה כומר קתולי. כן, אופרי היה כומר קתולי. אני לא ממש מבינה בזה, אבל מה שאני בטוחה שלכמרים קתולים אסור בתכלית האיסור לשכב עם נשים. ולכן תבינו את תמיהתי הרבה.

לאחר שהצלחתי להחזיר את הלסת שלי למקום, אופרי אמר, בעברית עילגת – "אני מבין למה את בשוק, ברור שאני כומר קתולי ויש עליי איסור מוחלט לקיים יחסי מין עם אישה. אבל תביני אותי, היצרים שלי השתלטו עליי, וברור שאני ישלם על זה, אך אין לי יותר איך לברוח מזה. התסכימי לעשות עמי את החסד הזה ולהתנות אהבה עמי?"

בהתחלה ממש נרתעתי. אבל אחרי כמה שניות התעשתי, ואמרתי לעצמי – אופק, זה לגמרי שלו, הוא החוטא פה, הוא זה שייתן את הדין על מעשיו, ממש לא את. הסכמתי בנימוס. ואומנם הסקס היה צולע, אבל הי, גאלתי מישהו מייסוריו, ורק על זה מגיע לי מקום של כבוד בגן עדן…

מאמרים מומלצים