שלום לכולכם ולכולכן,

ונתחיל בהיכרות קצרה. שמי אווה, ואני בת שלושים ושתיים. יש שיאמרו שזה גיל מבוגר להיות אחת מן נערות ליווי במרכז, אבל אם תמצאו בחורה בת עשרים ושתיים, אחרי שירות צבאי, שנראית כמוני, אתן לכם מה שאתם רוצים. אני מטר שבעים ושבע, די גבוהה, לפחות באופן יחסי לאישה, צבעתי את שערי לבלונדיני, כחלק מהפאסון של נערות ליווי במרכז, אני די רזה, מקפידה על תזונה בריאה ועל אכילת ארוחות בשעות קבועות ומזינות, ועושה כושר על בסיס קבוע, והתוצאות מעידות על עצמן.

רציתי לשתף אתכם בפגישה שהייתה לי לפני כמה שנים עם איש המסתורין, שלצורך ההמחשה נקרא לו אומרי. אומרי יצר אתי קשר טלפוני בעשר וחצי בלילה, ביום בהיר אחד, וממש דרש שאבקש אתו למחרת בשש בבוקר. עליי לציין שאני פותחת את העיניים לא לפני עשר בבוקר, והדרישה שלו נראתה לי כהגזמה פראית. עם זאת, משהו בקול שלו משך אותי, כאילו ניבא שיהיה לנו מפגש מיני ממש מוצלח, ומצאתי את עצמי נענית לבקשתו.

ובכן, בשש בבוקר בדיוק פתחתי לאומרי את הדלת של הדירה הדיסקרטית שלי במרכז, ונדהמתי ממה שנגלה לנגד עיניי. עמד למולי בחור גבוה, כמעט מטר תשעים וחמישה סנטימטרים, יפהפה בטירוף. שרירים וקוביות בכל בטנו, בלונדיני טבעי. כאילו מה? מה חסר לו שהוא בא לנערת ליווי במרכז? לא הצלחתי להבין את זה, עד שהבנתי את הפטיש שלו.

"תשמעי, אווה", אמר אומרי, "אני ממש לא רוצה סקס ממך היום. כל מה שאני רוצה זה שתאונני לידי. זה מה שהכי מגרה אותי". מה אומר לכם, הייתי ממש בשוק. אני כבר המון שנים במקצוע, ומעולם לא קרה לי דבר שכזה. ושוב, הקסם האישי שלו שאב אותי, וכמו שאני מעולם לא קמה לפני עשר בבוקר, והסכמתי להיפגש אתו כל כך מוקדם, כך גם הסכמתי לבקשתו השניה.

וזה היה עצם המעשה – השענתי מעט את המושב של הכורסה האישית שלי אחורה, פשטתי את הרגל שלי הכי רחוק שאפשר, והתחלתי במעשה. החלקתי את ידי למטה, והתחלתי לשלוח הודעות לדגדגן שלי בעדינות וכן לאט לאט, כמרמזת לו לאן פנינו מועדות כעת. המשכתי לענג את עצמי בשעה הקרובה ואם אודה על האמת, זה די מרגש לעשות את זה שמישהו צופה בך. ההתלהבות שלי התעצמה מכל רגע שעבר, והשמחה שלא אצטרך לשכב אתו היום הוסיפה לעונג העצמי שלי מאוד.

מאז הוא הפך ללקוח הקבוע שלי, עם אותו הפטיש ועם אותו הנוהל הקבוע, וכמובן באותה השעה….

מאמרים מומלצים