סלאם עליכום אחים יקרים,

קוראים לי אדל. אני בת עשרים ותשע, ומשתייכת כבר כשבע שנים לקהילה של נערות ליווי קריות. האמת שאלוהים בירך אותי בנתונים שלא היו מביישים אף גברת מכובדת, ואסביר – אני כמעט מטר שבעים, מלאה במקומות הנכונים. אני בלונדינית, ממש לא צובעת, זה הצבע הטבעי שלי, ועברתי רק ניתוח פלסטי לשם הגדלת חזה, חוץ מזה הכול ממש טבעי אצלי, ואני גאה בזה, להבדיל מן נערות ליווי קריות אחרות, שכל שני וחמישי משפצות משהו אחר בגוף שלהן.

אני מחשיבה את עצמי לטיפוס ממש פתוח, ומאוד תקשורתי, ותמיד אני אומרת ללקוחות שלי – "אתם מקבלים בדיוק את מה שאתם משלמים. אז זה שאני קצת יותר יקרה זה ברור מאליו, אבל אין לי גבולות, אני מסכימה לכל קינקי שלכם, כולל פטישים של מציצות, מסז' לזין, וכל צד אפל שלכם". והלקוחות אוהבים את הכנות שלי, ובעד זה מוכנים לשלם לי, והרבה. הלקוחות שלי עומדים בתור, הם מוכנים לחכות אפילו כמה ימים ובלבד שאתן להם שירות. ראיתם פעם מקצוע כזה מתגמל? ואסביר. אני חולת סקס. תמיד הייתי ותמיד אהיה. אז זה פשוט אבסורד שאני נהנית מסקס ועוד משלמים לי עליו! לכן אני כל כך אופטימית בראייה שלי בחיים, ובעיקר מסופקת, מינית וכלכלית כאחד. אני בשליטה מוחלטת על החיים שלי. ברוכים הבאים להצצה ליום בחיי.

להיות חלק מן נערות ליווי בקריות זאת זכות אמתית, לא כל אחת יכולה להתגאות בכך, ולא הייתי מתחרטת אף בעבור משרה בהיי טק, עם משכורת שמנה. ממש לא בשבילי לעבוד משמונה עד חמש אחרי הצהריים, לראות בכל יום את אותם האנשים, לעשות בכל יום את אותם הדברים, ולהתפנפן. העובדה שאני נערת ליווי בקריות נובעת בעיקר מהסיבות הפסיכולוגיות הברורות מאליהן, ומן הנלהבות האדירה שיש לי לסקס.

אבל לא הכול דבש וצלצולים, גם אני נפלתי, ולשם כאן התכנסנו, הלא כן? ובכן, הבה ונתחיל. לפני כשנה וחצי הגיע אליי לקוח חדש, קראו לו אדר. הוא היה מבוגר ממני בעשר וחצי שנים. גבר אמתי, ממפעל ייצור שכבר לא קיים במציאות העכשווית. הוא כבש אותי בסערה למן השנייה הראשונה. הייתי מחכה בכסיסת ציפורניים בין פגישה לפגישה. פשוט נפלתי ברשת שלו. התאהבתי בו בכל רמ"ח איבריי. וזה היה קשה מנשוא. לא האמנתי שאני אי פעם אתאהב במישהו, ועוד בגבר כזה מושלם. כך עברו להם שלושה חודשים של פגישות לוהטות, ואז החלטתי להתוודות על אהבתי. ואתם יודעים מה הוא אמר לי? "עם כל הכבוד, ויש לי הרבה כבוד, נראה לך שאני אתחתן עם זונה"? היה זה כאילו ננעץ סכין בלבי, ומאז סגרתי אותו

מאמרים מומלצים